Jste z Moravy?? A jste otaku?? Tak se zapište SEM

Povídky

Life and Love 1. díl

23. dubna 2011 v 19:40 | Konoe Nayoko
Konnichiwa!!
Takžee..První dílek dlouho slibované povídky je na světě!!..Vím že je to děsná kravina, ale nic mě nenapadlo..Původně to mělo bejt o upírech, ale já debil sem se do toho zapsala, že sem úplně zapoměla o čem to má bejt..No ale alespoň doufám že se líbí :D..

,,Crrr!!"..Zazvonilo na hodinu..Sakura a Hinata letěly do třídy a okamžitě si sedly do lavice..,,Hinato co je teď za hodinu?" šeptla Sakura..,,První hodinu jako každej den českej jazyk inteligente"..odpověděla jí na to Hinata..
,,Takže přivítejte v naší škole nového žáka Naruta.."..řekl Kakashi..,,Vítej Naruto.."..řekla ospale celá třída..,,Tak Naruto..Sedni si do lavice a oslovuj mě prosím mistře.."..řekl Kakashi..,,Ano mistře"..přikývl Naruto..,,Ahoj Naruto.."..řekla zamilovaně Hinata..,,Ehm..Ahoj.."..řekl Naruto..,,Takže v dnešní hodině si napíšem diktát.."..řekl Kakashi..,,Néééé!!"..Zakřičela třída sborově..,,Ale ano..Službo poďte rozdat diktáty.."..řekl Kakashi..Sasuke a Kiba si stoupli aby rozdaly ty diktáty..,,Mistře kolikátýho je dneska?"..Kakashi se podíval do kalendáře..,,Dneska je..Osumnáctého června..Jo vlastně..Zítra jedem na výlet.."..řekl Kakashi..,,Jóóó!!..A kam?.."..Zeptala se třída..,,To je převapení.."..řekl Kakashi a začal se psát diktát..Psalo se a psa..,,Crrrrrr!!"..Zazvonilo.. ,,Huráááá!!.."..Vykřikla celá třída..
,,Ehm..Sakuro..Musím se ti s něčím svěřít.."..řekla Hinata..,,Sčím?"..Zeptala se Sakura..,,No..Já se asi zamilovala.."..Řekla Hinata a začervenala se..,,A do koho?"..Zeptala se Sakura..,,No do toho novího žáka.."..řekla Hinata..,,Aha..No tak ho někam pozvi.."..poradila Sakura..,,No ale já se strašně stydím.."..začervenala se Hinata..,,Tak já ho pozvu za tebe.."..řekla Sakura..,,Ale to bude vypadat trapně.."..řekla Hinata..,,Ale nebude.."..Namítla Sakura..,,Ale.."..Už ani nedokončila Hinata a Sakura letěla za Narutem..
,,Naruto.."..Oslovila ho sakura..Naruto se otočil a zamilovaně se podíval na Sakuru..,,Zvu tě na rande.."..zamilovavě řekl Naruto..,,Ale já tvoje pozvání nepřijímám..Hinata by tě chtěla někam pozvat.."..řekla Sakura..,,Ach ta…"..řekl s nezájmem Naruto..,,Jo..Tak co půjdeš?"..zeptala se Sakura..,,Jo, ale jen kvůli tobě.."..začervenal se Naruto..,,A chovej se k ní mile!"..Řekla Sakura..,,No joo..A kdy to je?"..Zeptal se Naruto..,,Nevím..To už se domluv s Hinatou..řekla Sakura..
Naruto de za Hinatou…,,Ehm..Hinato?.."..,,Copak je Naruto?.."..,,No kam dneska teda pudem?"..Zeptal se Naruto..,,Co třeba do Konoha restaurace?"..Zeptala se Hinata..,,Ok..A v kolik?"..Zeptal se Naruto..,,Tak v 20:00??"..řekla Hinata..,,Ok..Tak ahoj.."..řekl Naruto..,,Ahoj.."..řekla Hinata..
Nastal večer a Hinata s Narutem se setkali v restauraci..,,Tak co si dáme?"..řekl Naruto a začal myslet jen na jídlo..,,Já si dám ramen..Co ty??"...řekla Hinata..,,Ten tady vaří?? Tak to já si ho taky dám.."..řekl Naruto a zavolal číšníka..Ten přiběhl a Hinata a Naruto otevřeli hubu a divili se co viděli..,,Deidaro??!!..Ty si číšník??!!.."..řekl Naruto..Deidara se otočil, zakryl si hlavu a začal muvit velmi hlubokým hlasem: ,,Nééé..Ehm..Já sem..Ehm..No mě neznáte.."..,,No dobře..My si dáme 2x ramen.."..řekl Naruto..,,Dobře a něco k pití??"..řekl Deidara..,,No přineste nám láhev vína.."..řekl Naruto..,,A bílé nebo červené??"..zeptal se Deidara..,,Existuje červenobílé??"..zeptal se Naruto..,,Ehm..Asi néé.."..řekl Deidara..,,Tak to si dáme červené.."..řekl Naruto..,,Dobře..Hned vám ho přinesu.."..řekl Deidara..
Mezitím co se vařilo jídlo si Naruto a Hinata povídali..A o čem?..No přece o tom, co mají společného..A náramě se přitom bavili..
,,Táák tady je to jídlo.."..řekl Deidara..,,Aháááá!!..Tak ty si přece jenom Deidara!!.."..řekl Naruto..Deidara už se nemohl bránit, a tak řekl: ,,Dobře dobře..V Akatsuki mi moc neplatí, a tak si přivydělávám tady..Ale nikomu to prosím vás neříkejte.."..,,Neboj..Vždyť sme kámoši ne?"..řekl Naruto..Deidara vyložil jídlo a pití na stůl..Naruto a Hinata se pustili do jídla..Zachvíli měli i víno vypité, a tak objednali další a pak další..
Oba byli hrozně opití a kecali nesmysli..Řekli že už zaplatí a Deidara jim řekl že to bude 200 yangů..A jéje..Naruto u sebe měl jen 100..Řekl to Deidarovi a Deidara na to: ,,Dobře..Tentokrát to za tebe zaplatím..Ale musíš mi to vrátit!!"..Jasně..*štik*..Spolehni se..*štik*.."..řekl Naruto..
Naruto a Hinata se nějak doplazili do Narutova domu a lehli si vedle sebe a okamžitě usnuli.. Ráno, jak už to známe, tak nastává kocovina.. Naruto a Hinata nemohli vstát z postele jak jim bylo špatně a bolela je hlava..Vzali si paralen a obklad na hlavu..
 
 

Reklama